Indické vlasy k prodloužení- REMY- tmavá Blond- 46cm

100% kvalitní Indické vlasy REMY

Odstín: 16 tmavá Blond

20 pramenů/ 0,7g pramen

Keratin je nejpoužívanější metodou prodlužování vlasů.

Prodloužení vlasů keratinem je nenápadné a přirozené.

Více informací


489 Kč

Dostupnost: skladem

Indické vlasy jsou na trhu velmi oblíbené díky své kvalitě a cenové dostupnosti. Indické vlasy jsou podobné našim vlasům díky toho vypadají ve vlasech přirozeně.

Prodlužování keratinem je velice populární díky šetrnosti keratinu k Vašim vlasům. Keratin je přirozenou složkou těla, proto mohou Vaše vlasy přes keratinové spoje dýchat a i nadále se vyživují.

 

Keratin je metoda tepelná, kdy se keratinový nehtík pomocí tavících kleští roztopí a společně s prodlužovaným pramímkem se spojí s Vaším přírodním vlasem.

 

Prameny vlasů jsou již nachystány s keratinovým nehtíkem ve tvaru U.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše vlasy budou po prodloužení na první pohled nádherně husté a zdravé.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na odstranění keratinu se používá speciální odstraňovač který je možno zakoupit v našem e-shopu v kategorii Příslušenství k prodlužování vlasů, kterým se keratin rozpustí a prodloužený pramen se šetrně sundá bez poškození Vašich vlasů.

 

Struktura těchto vlasů je rovná.

Naše vlasy jsou velmi kvalitní, husté a hebké na dotek!

 

REMY JE OZNAČENÍ VLASŮ, KTERÉ JSOU SEŘAZENY TAK ABY VLASOVÁ KUTIKULA SMĚŘOVALA SMĚŘEM DOLŮ. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ BY DOCHÁZELO K JEJICH ZACUCHÁVÁNÍ.

 

 

Délka těchto vlasů je 46 nebo 55cm

Hmotnost: 14g

 

 

Výběr odstínu:

V nabídce máme mnoho barevných odstínů, z nichž můžete vybírat. Pokud si s volbou ale nebudete 100% jisté, nezoufejte, zvolit si správný odstín v podstatě není složité.

Nikdo nemá všechny vlasy v jednom tónu, skládají se z více barevných podtónu, které spolu vytvoří Váš odstín.

Ve výsledku nemusíte být zklamaná, pokud si zvolíte nepatrně odlišný odstín, prodloužené vlasy se s těmi pravými smísí a vytvoří přirozeně vzhlížející melír.

Poskytujeme také možnost bezplatně nepoužitou sadu vyměnit za jiný odstín.

Jestliže si nevíte s odstínem rady můžete nám na e-mail: vlasykprodluzovani@centrum.cz zaslat fotku, kde jsou dobře vidět Vaše vlasy a my Vám doporučíme vhodný odstín přímo pro Vás.

Akce - poštovné zdarma Close